Dołącz do typerów PREMIUM Trafionetypy.pl

Co otrzymujesz w zamian za rejestracje w SUPERBET z kodem FANTYPY?

Cashback do 3500 PLN od SUPERBET

Freebet od pierwszej wpłaty 200 PLN

Freebet dodatkowy 34 PLN

Nieograniczony dostęp do typerów PREMIUM serwisu TRAFIONETYPY

Telefon z aplikacją w ręku

Dołącz do nas – to proste!

ZAREJESTRUJ SIE NA SUPERBET

 Załóż konto na legalnym Polskim bukmacherze naszym kodem: FANTYPY i zacznij ogrywać buka z nami. Rejestracja zajmie Ci jednie 3 minuty

DOKONAJ DEPOZYTU W SUPERBET

Po rejestracji i weryfikacji konta dokonaj pierwszego depozytu za minimum 50 PLN (oczywiście możesz za więcej by odebrać więcej bonusów powitalnych)

NAPISZ DO NAS PO REJESTRACJI

Napisz do nas po rejestracji na GRAM@TRAFIONETYPY.PL podając nam swój login z SUPERBET oraz jaki depozyt zrobiłeś a My dodamy Cię do kanału PREMIUM z wszystkimi naszymi typerami

Co otrzymujesz w zamian za rejestrację w SUPERBET z kodem FANTYPY?

Nieograniczony dostęp do typerów PREMIUM serwisu TRAFIONETYPY

Po rejestracji i wysłaniu do nas emaila codziennie na twój telegram będziesz otrzymywał typy od naszych typerów którzy w skali miesiąca utrzymują skuteczność na poziomie 60-70% win rate

Cashback do 3500 PLN od SUPERBET

Twój pierwszy depozyt aktywował Tydzień bez ryzyka i przez 7 dni możesz grać bez obawy o przegraną. Jeśli zabraknie Ci szczęścia i swój pierwszy tydzień aktywności zakończysz na „minusie” Superbet zwróci Ci przegraną kwotę w formie freebetu do 3500 PLN!

Freebet od pierwszej wpłaty 200 PLN

W ciągu 14 dni od akceptacji oferty powitalnej złóż swój pierwszy depozyt na minimalną kwotę 20 PLN i zgarnij freebet 100% od pierwszej wpłaty do 200 PLN.

Freebet dodatkowy 34 PLN

Dla graczy, którzy zarejestrowali się z kodem FANTYPY i dokonali minimalnego depozytu na kwotę 50 PLN czeka dodatkowy Freebet w wysokości 34 PLN. Freebet zostanie przyznany w ciągu 48h od momentu pierwszej wpłaty. Masz ma 3 dni na akceptację środków bonusowych.

Obrót bonusami

Freebety, czyli darmowe zakłady, są popularną formą gratyfikacji Graczy na polskim rynku. Warto jednak wiedzieć, że zasady korzystania z tych środków bonusowych mogą się różnić w zależności od bukmachera. W przypadku Superbet freebety są szczególnie atrakcyjne, ponieważ nie wymagają obrotu. Oznacza to, że można traktować je jak prawdziwą gotówkę, którą możesz wykorzystywać do zawierania zakładów na SUPERBET. Ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za freebet będzie pomniejszona o stawkę freebet i zostanie automatycznie dodana do salda depozytowego. W skrócie: wygrywasz i wypłacasz!

OTWARTY KANAŁ TELEGRAM TRAFIONETYPY

To tutaj znajdziesz darmowe analizy od naszych expertów + konkursy + szczegółowe statystyki naszych typerów. Wbijaj tutaj:

Telefon z aplikacją w ręku